Week 3 op de Borgh

17 januari 2020

Beste ouders,

Doordat er een probleem is opgetreden is dit bericht afgelopen vrijdag niet gepubliceerd. Het komt dus wat later dan u van ons gewend bent. Hiervoor onze excuses. 

Hier de nieuwsbrief van week 3 van De Borgh.

We willen u verzoeken om uw zoon / dochter, als deze dit of volgend schooljaar vier jaar wordt, aan te melden. U kunt een inschrijfformulier downlaoden via onze website of een exemplaar bij de administratie ophalen. Bij voornaat dank!

Via Wis Collect innen wij het geld van de ouderbijdrage en de schoolreis. Er zijn enkele ouders die geen mail hebben gekregen. Wij kunnen in ons systeem wel zien wie er betaald heeft, maar van de ouders die tot nu toe nog niet betaald hebben, weten we niet of dat komt omdat er geen mail is ontvangen of omdat u het tot nu toe vergeten bent. De termijn voor de eerste betaling verloopt op 31 januari. Wilt u nog even controleren of u de mail met de link gekregen heeft? Indien dit niet het geval heeft, wilt u dit dan z.s.m. doorgeven aan Annet Meijer via borgh@quadraten.nl? 

Op 30 en 31 januari is er een landelijke staking aangekondigd voor het onderwijs. Graag had ik u in deze brief verteld hoe we het precies gaan doen. In het directieoverleg van alle directeuren van Quadraten is over de staking gesproken en aanstaande dinsdag is er nog een overleg gepland. Pas daarna weten we zeker wat er gaat gebeuren.  Zoals het er nu uitziet, is het zeer waarschijnlijk dat we in ieder geval de vrijdag niet open kunnen gaan, omdat de meeste leerkrachten dan in ieder geval staken. Het spijt me dat ik u nu niet meer kan vertellen. Ik hoop dat u er in ieder geval vast rekening mee wilt houden, dat we misschien ook de donderdag 30 januari niet open kunnen gaan. 

Op school zijn we deze week begonnen met het afnemen van de Cito-toetsen. Dit zijn de zgn. M-toetsen, de M staat voor midden. Ook aan het einde van het schooljaar nemen we weer toetsen af, dit zijn dan de E-toetsen. We gebruiken de toetsen vooral om te kijken hoe de ontwikkeling is van onze leerlingen. Ontwikkelt een leerling zich nog zoals we mogen verwachten? Hoe doet de groep het als geheel? Hoe doet de school het als geheel? Doen we de goede dingen en doen we die op de goede manier? Hier gaan we als team samen over in gesprek nadat de analyses klaar zijn.
Natuurlijk wordt er met u contact gezocht als we denken dat daar aanleiding voor is. De resultaten van de Cito-toetsen kunnen weer, net als vorig jaar, bij de leekrracht worden afgehaald, waarschijnlijk in de week vóór de voorjaarsvakantie. Hieovr berichten we u later nog.

Verder heeft de inspectie van onderwijs een themaonderzoek aangekondigd op onze school. Men gaat het didactisch handelen onderzoeken op vele scholen in Nederland, om zo een beeld te krijgen van de staat van het onderwijs op dit gebied. Het bezoek staat gepland voor 17 maart. Uiteraard brengen we u van de bevindingen van de inspecteur op de hoogte.

Ik wens u een fijn weekend,

Met vriendelijke groet,
Gerdien Wassenaar,
directeur

 

 

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Door op ‘Akkoord’ te klikken of door te gaan met gebruik van de website ga je akkoord met het gebruik van deze cookies.


Of klik hier voor meer informatie.